Jesteś tutaj: HomeO członkach

O CZŁONKACH

Nasi partnerzy

Członkowie LTnRRE

Przydatne linki

Serwisy informacyjne

Urzędy Państwowe

Spółki przesyłowe

Bezpieczeństwo pracy

Datetime: 10 Lut 2018

Do pobrania deklaracje członka Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki

Deklaracja członka

word

Deklaracja członka wspierającego

word

Czytaj dalej...
Datetime: 02 Wrz 2012

Zrzeszenie Prezydentów Burmistrzów i Wójtów Woj. Lubuskiego oraz Lubuskie Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Energetyki będą wspierać się w działaniach na rzecz innowacji i nowoczesnej gospodarki. Podpisanie porozumienia o współpracy odbyło się przy okazji Walnego Zebrania Członków LTnRRE, podczas którego prezesem Towarzystwa na kolejną (trzyletnią) kadencję wybrano Mariana Babiucha.

Czytaj dalej...
Datetime: 20 Mar 2012

Rok 2011 był w spółce ENEA Operator rekordowy pod względem liczby zrealizowanych inwestycji. Spółka – członek Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki - wydała ponad 813 mln zł na inwestycje. Jest to ponad 39 proc. więcej niż w roku 2010, 65 proc. więcej niż w 2009 i aż 101 proc. więcej niż w 2008 roku. W najbliższych latach ENEA Operator wyda ponad 600 mln zł na przyłączenie odnawialnych źródeł energii (OZE).

Czytaj dalej...
Datetime: 20 Lut 2012

Zielonogórska Elektrociepłownia została laureatem XIII Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku" w kategorii Przedsiębiorstwo. Konkurs jest organizowany pod patronatem honorowym prezydenta Bronisława Komorowskiego. Szklaną statuetkę odebrał Mirosław Badurek z EC "Zielona Góra" SA (na zdjęciu - z lewej).

Czytaj dalej...
Datetime: 23 Cze 2011

Janusz Steinhoff, wicepremier w rządzie Jerzego Buzka i krajowy ekspert branży energetycznej, odwiedził Zieloną Górę z okazji zakończenia projektu Lubuskiego Barometru Koniunktury Gospodarczej. W Elektrociepłowni Zielona Góra SA wpisał się do księgi pamiątkowej, a na konferencji gospodarczej wygłosił referat. Publikujemy treść tego referatu.

Czytaj dalej...
Datetime: 18 Cze 2011

Pierwsza w woj. lubuskim biogazownia została otwarta przy okazji walnego zebrania członków Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki. Inwestorem i właścicielem wartej ponad 10 mln zł biogazowni jest Spółka Rolna Kalsk – członek Towarzystwa. Oto przykład, jak z "nieczystości" produkować "czystą" energię.

Czytaj dalej...
Datetime: 11 Kwi 2011

Spółka Enea Operator - członek Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki - zaprosiła marszałków województw północno-zachodniej Polski na rozmowy w Szczecinie, dotyczące planów rozwoju spółki i problemów budowy linii wysokiego napięcia. Poruszono także temat działań samorzadów, wynikających z Prawa energetycznego.

Czytaj dalej...
Datetime: 31 Mar 2011

Firma Arctic Paper Kostrzyn SA - członek Lubuskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Energetyki - została lubuskim laureatem Diamentów Forbesa 2011 w kategorii największych firm (powyżej 250 mln zł). Pod uwagę była brana m.in. rentowność i płynność finansowa.

Czytaj dalej...